Новина Регіону

Оголошення про проведення засідання регіональної комісії з оцінки та забезпечення проведення попереднього конкурсного відбору інвестиційних програм та проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіональн

24.04.2017

Відповідно до наказу Міністерства регіонального розвитку будівництва та житлово-комунального господарства України від 24.04.2015 № 80 (зі змінами), інформуємо, що 26 квітня 2017 року о 16 год. 30 хв. за адресою: м. Харків, вул. Сумська, 64, Мала зала Будинку рад, відбудеться засідання регіональної комісії з оцінки та забезпечення проведення попереднього конкурсного відбору інвестиційних програм та проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку.

На офіційному веб-сайті обласної державної адміністрації розміщено відповідне оголошення за посиланням: http://kharkivoda.gov.ua/oblasna-derzhavna-administratsiya/propozitsiyi/119/86216, інтернет-адреса, за якою відбуватиметься трансляція регіональної комісії: https://www.youtube.com/channel/UCP82vMTgQCOThKBP5VNb6sA/live.