Новина Регіону

УВАГА!!! Оголошується конкурс на відбір інвестиційних програм і проектів, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у 2018 році. ІНСТРУКЦІЯ щодо реєстрації та МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ по заповненню додаються

24.04.2017

На реалізацію інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть фінансуватися у 2018 році за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку (далі – Фонду), а також, що мають на меті розвиток:

  1. спортивної інфраструктури;
  2. енергоефективності державних і комунальних медичних закладів;
  3. енергоефективності державних і комунальних навчальних закладів.

Програми і проекти мають відповідати постанові Кабінету Міністрів України від 18.03.2015 року №196 «Деякі питання державного фонду регіонального розвитку» (зі змінами) та наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 24 квітня 2015 року №80 «Питання підготовки, оцінки та відбору інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку» (зі змінами від 01.04.2016 року №80).

Реєстрація проектів та їх  заповнення проводиться на сайті Мінрегіону України (http://dfrr.minregion.gov.ua) (інструкція та методичні рекомендації додаються).

Перелік інвестиційних програм і проектів з відповідними документами надавати до 31 травня 2017 року Управлінню регіонального розвитку та будівництва облдержадміністрації за адресою: м.Хмельницький, вул.Грушевського, 87, кім.307, тел.76-25-48,  (Крулик Стефанія Едуардівна, Стінський Олег Володимирович),  та в електронному вигляді на адресу (е-mail: Urrb@adm-km.gov.ua).

Інструкція щодо реєстрації та Методичні рекомендації по заповненню