Новина Регіону

В облдержадміністрації відбулося засідання регіональної комісії з оцінки та відбору інвестиційних програм і проектів, що можуть реалізовуватися за рахунок бюджетних коштів

21.04.2017

19.04.2017 у режимі on-line відбулося засідання регіональної комісії з оцінки та відбору інвестиційних програм і проектів, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку.

Як поінформував заступник голови облдержадміністрації Віктор  Скобліков, оголошення про проведення попереднього конкурсного відбору інвестиційних програм та проектів регіонального розвитку, що можуть у 2018 році реалізуватися за рахунок коштів фонду,  було розміщено на веб-сайті облдержадміністрації, прийом документів на конкурс вже завершено.

Загалом на конкурсний відбір подано 116 проектів  з обсягом фінансування з ДФРР - 426,6 млн. грн., на онлайн-платформі Мінрегіону України зареєстровано - 112   проектів на суму 415,4 млн. грн. з ДФРР.

За результатом попереднього аналізу поданих з дотриманням строків та зареєстрованих на онлайн-платформі 112 проектів на відповідність їх умовам та критеріям відбору, встановлено, що відповідають усім критеріям та умовам відбору – 87 проектів з загальним обсягом реалізації з ДФРР 240,4 млн. грн.; не відповідають окремим критеріям відбору – 20 проектів з загальним обсягом реалізації з ДФРР 110,8 млн. грн.; не відповідають умовам відбору – 5 проектів з загальним обсягом реалізації з ДФРР 64,2 млн. грн.

Комісією прийнято рішення відібрати всі 87 проектів регіонального розвитку, які відповідають умовам та критеріям відбору, як такі, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів фонду  у 2018 році (обсяг їх реалізації з ДФРР складатиме 240,4 млн. грн.).

Переглянути трансляцію можна ТУТ.