Новина Регіону

Відбулось засідання Регіональної комісії

11.04.2017

11 квітня 2017 року під головуванням заступника голови обласної державної адміністрації І. Богатирця відбулось засідання регіональної  комісії з оцінки та забезпечення попереднього конкурсного відбору інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку.

І. Богатирець поінформував членів Регіональної комісії про інвестиційні проекти регіонального розвитку, що подано на конкурсний відбір у 2017 році, і які мають на меті розвиток спортивної інфраструктури області.

Під час засідання членами Регіональної комісії обговорено та вивчено питання доцільності фінансування проектів,  що подано заявниками на конкурсний відбір.

За результатами розгляду питань порядку денного Регіональною комісією визначено перелік інвестиційних програм і проектів, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у 2017 році, відповідно до частини другої статті 241 Бюджетного кодексу України, що мають на меті розвиток спортивної інфраструктури, та вирішено подати перелік проектів разом із документами до них на погодження до Мінмолодьспорту України в установленому порядку.