Новина Регіону

Реконструйовано приміщення закладу освіти у с.Уланів Хмільницького району

04.04.2017

4 квітня поточного року відбулося урочисте відкриття реконструйованого приміщення навчального закладу в  с.Уланів Хмільницького району.

Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів села Уланів є базовим навчальним закладом відповідного освітнього округу. У зв’язку із оптимізацією системи освіти району відбулося розширення зони обслуговування Уланівської школи. Тут навчаються діти із 8 навколишніх сіл.

Останнім часом кількість навчальних приміщень виявилася недостатньою для організації навчально-виховного процесу. У зв’язку з цим довелося частину класів початкової школи перевести до дошкільного навчального закладу. Така ситуація ускладнила процес адаптації школярів початкових класів в основній школі.

Крім того, існувала проблема організації харчування дітей 2-4 класів, яким необхідно було долати відстань в 700 метрів до шкільної їдальні від дошкільного закладу. У зв’язку з тим, що шлях дітей пролягає поряд з дорогою з досить інтенсивним рухом, постійно існувала загроза здоров’ю та життю дітей по дорозі до їдальні.

З метою усунення вищезазначених проблем в організації навчально-виховного процесу постало питання щодо проведення реконструкції приміщення № 1 Уланівської школи. 

За рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку при співфінансуванні з місцевого бюджету у 2015 році розпочаті будівельно-монтажні роботи по цьому об’єкту будівництва. За період проведення реконструкції навчального закладу профінансовано 6,9 млн. грн. з ДФРР та залучено кошти районного бюджету у сумі 0,7 млн. грн.

Протягом 2015-2016 років підрядною організацією проведено заміну дерев’яних віконних блоків на металопластикові; перекрито дах; проведено реконструкцію міжповерхового перекриття заміною дерев»яного на залізобетонне; утеплено стіни та перекриття мінеральною ватою та оздоблено декоративною штукатуркою; добудовано внутрішні санвузли та виконано внутрішнє оздоблення стін; проведено внутрішні мережі опалення та водопостачання, а також зовнішні мережі водопостачання та каналізації, облаштовано підлоги; проведено внутрішнє опорядження приміщень.

При проведенні реконструкції застосовано новітні технології та сучасні матеріали.

За кошти районного бюджету придбано шкільні меблі для початкової школи на суму 194 915 грн. За кошти державного бюджету закуплено обладнання для кабінету фізики на суму 232 675 грн.