Новина Регіону

Підсумки 2016 року у Львівській області: мільярд гривень – у регіональний розвиток

27.03.2017

У 2016 році на потреби регіонального розвитку було виділено майже мільярд гривень – це кошти обласних програм, державного фонду регіонального розвитку, субвенції з державного бюджету на соціально-економічний розвиток окремих територій і на формування інфраструктури об'єднаних територіальних громад, бюджету розвитку обласного бюджету, конкурсу мікропроектів та інших джерел.

У межах реалізації обласних програм понад 350 млн грн обласного бюджету було скеровано на території, у тому числі найбільші обсяги коштів було передбачено за рахунок бюджету розвитку обласного бюджету, обласного конкурсу мікропроектів, Програми охорони навколишнього природного середовища на 2016 – 2020 роки, програми розвитку освіти Львівщини на 2013-2016 роки.

За ці кошти у 2016 році проведено роботи на 1333 об’єктах соціальної інфраструктури – від дрібного ремонту до масштабних багатомільйонних проектів.

Зокрема, здійснено реконструкцію великого плавального басейну з допоміжними приміщеннями ДЮСШ на вул. Сахарова, 2 у м. Дрогобич Львівської області. Упродовж 2016 року на завершення басейну загалом було виділено та інвестовано майже 10 млн грн, з яких 7,8 млн грн склала субвенція з держбюджету, 1,6 млн грн – кошти Державного фонду регіонального розвитку та майже півмільйона грн – із місцевого бюджету.

Також проведено реконструкцію II поверху існуючої аптеки на вул. Гончарській, 14а у м. Броди Львівської області під жіночу консультацію. Реконструкцію здійснено за кошти ДФРР – 7 млн 100 тис грн та за гроші обласного бюджету, з якого виділили ще потрібних 400 тис грн. 

У Трускавці традиційну бібліотеку пострадянського зразка в місті перетворили на сучасну "урбаністичну". Завдяки цьому громада міста отримала простір для реалізації цікавих соціально-корисних заходів. Також тут можна організовувати круглі столи, конференції, семінари, майстер-класи, а також значно зекономити бюджетні кошти на комунальних послугах. Загалом на проект оновлення старої бібліотеки витратили 980 тис грн із Державного фонду регіонального розвитку та ще 110 тис грн із міського бюджету Трускавця.

У розробленому буклеті "Мільярд у регіональний розвиток" можна отримати вичерпну інформацію в розрізі міст та районів по проектах, успішно реалізованих у 2016 році.

Мільярд в регіональний розвиток