Новина Регіону

Відбулося засідання регіональної комісії в режимі on-line трансляції

20.03.2017

14 березня поточного року в режимі on-line трансляції відбулося засідання регіональної комісії з оцінки та забезпечення проведення попереднього конкурсного відбору інвестиційних програм та проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку (далі – регіональна комісія) у 2017 році.

На конкурсний відбір 2017 року надійшло 200 інвестиційних проектів на суму понад  900,0 тис. грн.,  серед яких присутні:

об’єкти незавершеного будівництва, які реалізовувалися за рахунок коштів ДФРР у попередні роки та мають пріоритет першочергового фінансування;
проекти по підтримці добровільно об’єднаних та співробітництва територіальних громад;
проекти, що передбачають заходи з енергозбереження та енергоефективності закладів освіти та охорони здоров’я;
проекти по розвитку спортивної інфраструктури та розбудові мережі сервісних центрів надання адміністративних послуг;
проекти з придбання техніки для організації збору ТПВ, шкільного та медичного обладнання, шкільних автобусів;
проекти з будівництва, реконструкції, модернізації.

Члени регіональної комісії ознайомилися та опрацювали проекти, які надійшли на конкурсний відбір. Здійснили оцінювання проектів за встановленими критеріями, результати оцінки занесли до таблиць індивідуальної оцінки проектів.

Згідно з індивідуальними оцінками проектів членів регіональної комісії сформовано загальний рейтинговий список проектів, що брали участь у попередньому конкурсному відборі.

За результатами  проведення розгляду та оцінки  кожного інвестиційного проекту на предмет відповідності умовам та критеріям конкурсного відбору членами регіональної комісії запропоновано включити до переліку 44 інвестиційні проекти, які пройшли попередній конкурсний відбір та можуть реалізуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у Вінницькій області у 2017 році, на загальну суму 172 989,068 тис. грн.

Примітка : гіперпосилання на відеотрансляцію засідання регіональної комісії по ДФРР у Вінницькій області

http://www.vin.gov.ua/web/vinoda.nsf/web_alldocs/Doc%D0%9B%D0%9C%D0%9B%D0%A7AKEDDN