Новина Регіону

Результати фінансування проектів Київської області за рахунок коштів ДФРР у 2016 році

01.03.2017

Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 11.05.2016 № 362-р (зі змінами) Київській області було затверджено перелік інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися у 2016 році за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку, на суму 97 127,050 тис. грн., які спрямовувались на реалізацію заходів з будівництва (реконструкції, капітального ремонту) 19 об’єктів, з яких: 7 закладів освіти та дошкільних навчальних закладів, 1 заклад охорони здоров’я, 8 об’єктів житлово-комунального господарства, капітальний ремонт парку «Перемога» в м. Бровари , капітальний ремонт будівлі під центр надання адміністративних послуг в м. Бровари та придбання санітарного транспорту для потреб комунального закладу Таращанської районної ради "Таращанський центр первинної медичної (медико-санітарної) допомоги".

Разом з тим, програмою передбачалось співфінансування з місцевих бюджетів на рівні не менше 10%, що становило 29 577,669 тис. гривень.

По всім об’єктам з урахуванням вимог чинного законодавства були укладені відповідні договори підряду на проведення робіт, отримані дозвільні документи в органах державного архітектурно-будівельного контролю на початок проведення будівельних робіт.

По об’єктам, які планується ввести в експлуатацію в І кв. 2017 року, готується необхідний пакет документів для отримання декларацій про готовність об’єктів до експлуатації.

Касові видатки по зазначеній бюджетній програмі склали
120 490,794 тис. гривень:

  • за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку – 96 500,294 тис. грн.;
  • за рахунок коштів місцевого бюджету – 23 990,500 тис. гривень.

 

Відсоток використання коштів державного фонду регіонального розвитку складає 99,4%.

У 2016 році за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку було проведено капітальний ремонт з відновленням інженерно-транспортної інфраструктури та благоустрою парку "Перемога" в м. Бровари Київської області, капітальний ремонт адміністративної будівлі під центр надання адміністративних послуг за адресою: бульвар Незалежності, 39, м. Бровари, Київської області, придбано санітарний транспорт для потреб комунального закладу Таращанської районної ради "Таращанський центр первинної медичної (медико-санітарної) допомоги", а також завершено будівництво, реконструкцію та капітальний ремонт 5 об’єктів житлово-комунального господарства.

Скачати файл