Новина Регіону

Інформація про стан реалізації інвестиційних проектів, що фінансувалися у 2015-2016 роках за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку

17.03.2017

Протягом 2015-2016 років на реалізацію 24 інвестиційних проектів з державного фонду регіонального розвитку освоєно 145,2 млн. гривень та 16,0 млн. гривень як співфінансування з місцевих бюджетів області.

Розпорядником коштів по 22 інвестиційним проектам було управління капітального будівництва облдержадміністрації, Герцаївська райдержадміністрація та Путильська селищна рада.

Станом на 1 січня 2017 року 10 інвестиційних проектів завершено, в тому числі погашено кредиторську заборгованість за виконані роботи на будівництві школи в с. Зруб-Давидени Сторожинецького району. На зазначене з державного фонду освоєно 54,6 млн. гривень.

У 2015 році завершено будівництво теплоакумуляційного пункту обігріву в загальноосвітній школі села Гвіздівці Сокирянського району. Проведено заміну вікон в школі села Киселів Кіцманського району, реконструкцію очисних споруд в смт Путила.

У 2016 році завершено реалізацію 6 інвестиційних проектів. Проведено повний розрахунок за виконаний капітальний ремонт відділення лікарні швидкої медичної допомоги на вул. Фастівській в м. Чернівці. Завершено будівництво школи І-ІІ ступенів в с. Мошанець Кельменецького району. Завершено реконструкцію корпусу для матерів одиначок з дітьми на вул. Луковецькій. Завершено будівництво реабілітаційного центру дитини на бульварі Г. Крут та онкологічного диспансеру в м. Чернівці. А також будівництво другої нитки водогону смт Лужани-Кіцмань.

 Реалізація 3 проектів продовжується. Це перехідні об’єкти. Цього року планується завершити реконструкцію мереж водопостачання в смт Кельменці та будівництво садочку в с. Карапчів Вижницького району, продовжити будівництво школи в с. Рідківці Новоселицького району. Завершення будівництва школи в с. Рідківці згідно з планом реалізації проекту відбудеться у 2018 році. У 2016 році на будівництві вказаних об’єктів освоєно 25,6 млн. гривень з державного фонду регіонального розвитку.

У зв’язку із збільшенням кошторисної вартості повторно подані на конкурсний відбір проектів 5 об’єктів, які реалізовувались в 2015 році. Це школи в с. Йорданешти, с. Давидівка та с. Тернавка, дошкільні заклади в  с. Іспас та м. Сторожинець.

Для реалізації решта 7 інвестиційних проектів, що фінансувалися у минулих роках у межах заявлених на конкурс сумах роботи виконано в повному обсязі, однак вони не завершені, а проектно-кошторисна документація потребує коригування у зв’язку з інфляційними процесами, що призвели до подорожчання вартості будівництва.

Звіти про виконання заходів інвестиційних програм (проектів) за 2016 рік