Новина Регіону

Відбулося засідання регіональної комісії

06.03.2017

06 березня 2017 року під головуванням заступника голови обласної державної адміністрації І. Богатирця відбулось засідання регіональної комісії з оцінки та забезпечення попереднього конкурсного відбору інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку.

І. Богатирець акцентував увагу членів Регіональної комісії на змінах у законодавстві стосовно реалізації проектів регіонального розвитку та основні вимоги щодо оцінювання та відбору проектів регіонального розвитку у 2017 році з урахуванням змін до законодавства.

Під час засідання заступником начальника управління капітального будівництва обласної державної адміністрації Штефуником Ю.С. висвітлено питання стану реалізації проектів, що фінансувалися у 2015-2016 роках за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку.

За результатами розгляду питань порядку денного Регіональною комісією визначено перелік інвестиційних програм і проектів, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у 2017 році, відповідно до частини другої п.8 Порядку, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 18.03.2015 №196 (перехідні проекти).