Новина Регіону

Підсумки реалізації у 2016 році інвестиційних проектів за рахунок коштів ДФРР на Вінниччині

06.01.2017

На Вінниччині у 2016 році за державної фінансової підтримки шляхом залучення коштів державного фонду регіонального розвитку (далі – ДФРР) при співфінансуванні з місцевих бюджетів реалізовано  22 інвестиційних проекти.

За рахунок коштів ДФРР передбачалося 140,8 млн. грн., які були спрямовані розпорядникам в повному обсязі. Фактично освоєно кошти у сумі 139,4 млн. грн., що становить 99% від суми виділених області асигнувань.

Завершено комплекс будівельно-монтажних робіт по першій черзі будівництва хірургічного корпусу обласної лікарні ім. М.І. Пирогова.

Здійснено реконструкцію та введено в експлуатацію одну з найбільших транспортних розв'язок міста - трамвайну колію на пл. Гагаріна у м.Вінниці.

Реалізовано ряд інвестиційних проектів у закладах освіти області.

Серед них завершення будівництва другої черги школи в смт Стрижавка Вінницького району, реконструкція приміщення №1 загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. в с. Уланів Хмільницького району та корпусу № 2 навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І ступеня – гімназія» у м. Ямпіль.

Проведено заходи з енергозбереження та  введено в експлуатацію блочно-модульну котельню школи № 2 в с. Городківка Крижопільського району, завершено роботи по реконструкції системи теплопостачання з влаштуванням котельні на альтернативному паливі навчального закладу в с. Дашківці Літинського району.

У місті Вінниці здійснена реконструкція покрівлі та фасаду обласного художнього музею та реконструкція другої черги проспекту Космонавтів у м.Вінниці.