Новина Регіону

В Стрийській районній лікарні за кошти ДФРР придбано сучасне медичне обладнання

29.12.2016

Стрийська районна лікарня у 2016 році завдяки участі у конкурсі ДФРР отримала можливість значно оновити обладнання. За рахунок коштів фонду та місцевих бюджетів, в лікарню було закуплено сучасну медичну апаратуру:  цифровий  флюорографічний апарат и комплекс відеоендоскопічної апаратури. З державного бюджету було оплачено кошти в сумі 3,7 млн. грн., з місцевого 416,7 тис. грн. Це перший подібний проект в області, який реалізовано за кошти державного фонду регіонального розвитку.

Постачальниками обладнання виступили два підприємства: ТзОВ "Нова медична група", фірма "Квант ЛТД".

В результаті успішної реалізації проекту закуплено цифровий флюорографічний апарат та  комплекс відеоендоскопічної апаратури (два робочі тіла) з операційним блоком (діатермокоагулятор, кліпатор, ін’єктори і т.і.) та допоміжними аксесуарами (відсмоктувач, миюча машина і т.д.).

Проект спрямований на отримувачів медичних послуг у Стрийському районі, м.Стрий та м.Моршин. Крім того, реалізація Проекту збільшує ресурсну забезпеченість районної лікарні через економію коштів на проведення малоефективних ремонтних робіт обладнання, що повністю вичерпали свій ресурс, та на витратні матеріали, а вивільнені кошти в результаті впровадження проекту будуть спрямовані на інші нагальні потреби лікарні.

Актуальність проекту полягала у  вирішення проблеми, що  склалася в секторі діагностичної діяльності Стрийської районної лікарні. Функціонуючий станом на початок року  флюорографічний апарат незмінно використовувався протягом більше як 23 років та багатократно вичерпав свій ресурс. Подібна ситуація склалася і з ендоскопічним обладнанням. З трьох наявних ендоскопічних апаратів, що знаходились в експлуатації 23 роки, два регулярно знаходяться в ремонті. Умовно функціонував один апарат для обслуговування закладу на 290 ліжок та населення Стрийського району, м. Стрий та м. Моршин кількістю 128,3 тис осіб. На сьогодні ці проблеми вирішено – лікарня отримала нове обладнання, яке вже встановлено та використовується. 

Скачати файл