Новина Регіону

На Закарпатті завершують реалізацію проектів, які втілюються за кошти державного фонду регіонального розвитку

02.12.2016

Обласна робоча група вивчає стан реалізації закарпатських проектів, які нині виконуються в області за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку. 30 листопада, зокрема, оглянули виконання капітального ремонту будівлі дошкільного навчального закладу №2 в смт. Воловець, реконструкції системи теплопостачання Соймівської ЗОШ, Міжгірського району та поточного ремонту автомобільної дороги місцевого значення Синевир - Колочава – Буштино.

Реконструкція цих об єктів, яка здійснювалася цього річ за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку та місцевих бюджетів (90% та 10% відповідно) наразі завершена, кошти освоєні в повному обсязі, - інформують у департаменті економічного розвитку та торгівлі ОДА.

«Завдяки капітальному ремонту садочку у Воловці, якого заклад не мав за останні тридцять років, вдалося вирішити, зокрема, його велику енергозатратність. У Соймівській школі в результаті реконструкції замінили встановили твердопаливний котел. На Міжгірщині відремонтовано покриття автодороги Синевир - Колочава – Буштино. У цьому районі за кошти ДФРР цього річ відремонтовано і дорогу до озера Синевир, що значно збільшило кількість туристів у цьому напрямку», - повідомив директор департаменту Денис Ман.

Наразі в області за кошти державного воду регіонального розвитку реалізовується 90 проектів. Завершити об єкти в усіх районах планують до кінця року.