Новина Регіону

Оголошено продовження попереднього конкурсного відбору інвестиційних програм та проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів ДФРР в 2020 році за напрямом "Розвиток спортивної інфраструктури"

04.12.2019

Миколаївська обласна державна адміністрація оголошує продовження попереднього конкурсного відбору інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися в 2020 році за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку в Миколаївській області за напрямом «Розвиток спортивної інфраструктури».

Суб’єктом подачі документів є місцеві органи виконавчої влади та органи місцевого самоврядування.

Форми документів, що подаються для участі у конкурсі, затверджені наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства від 24 квітня 2015 року №80 «Питання підготовки, оцінки та відбору інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку» (зі змінами).

Прийом пропозицій триватиме до 25 грудня 2019 року.

Документи приймаються за адресою: м. Миколаїв, вул. Адміральська,22 (5 поверх, Департамент економічного розвитку та регіональної політики облдержадміністрації).

Контакти: тел. 37-23-76, 37-22-63

Email:   dfrr@mk.gov.ua     mashkova@mk.gov.ua  

Скачати файл