Новина Регіону

ВІдбулось засідання регіональної комісії

16.10.2019

15 жовтня 2019 року  відбулось засідання регіональної комісії з оцінки та забезпечення проведення конкурсного відбору інвестиційних програм та проєктів регіонального розвитку, що можуть реалізуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку.

         На засіданні розглянуто питання стану впровадження проєктів, які фінансуються за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку та забезпечення у 2019 році їх реалізації.

         За результатами засідання здійснено перерозподіл залишків коштів державного фонду регіонального розвитку, екокономії коштів, яка сформувалась в процесі реалізації проєктів, а також перерозподілено кошти, які було передбачено на реалізацію проектів ,, Будівництво очисних споруд Скала-Подільського комбінату комунальних підприємств по вул. Грушевського смт Скала-Подільська Борщівського району Тернопільської області продуктивністю 200 куб.м.ˮ та ,,Капітальний ремонт фасаду з прибудовою ліфта для маломобільних хворих Тернопільської обласної лікарні ,,Хоспісˮ в с. Плотича. вул. Глибочецька, 5 Тернопільського районуˮ, у зв’язку із неможливістю їх освоєння до кінця поточного бюджетного періоду.

https://youtu.be/AAEbPTkZGbEhttps://youtu.be/AAEbPTkZGbE