Новина Регіону

Урочисте відкриття центру надання адміністративних послуг в смт Нікольське Нікольського району

27.06.2019

За рахунок цих коштів проведено реконструкцію Нікольського районного будинку дитячої творчості, придбано комп’ютерне обладнання, меблі, обладнання робочої станції для оформлення та видачі документів, що підтверджують громадянство України посвідчують особу чи її спеціальний статус, систему електронного документообігу, встановлено систему відеоспостереження та інтернет мережу. 

В результаті реалізації проекту введено в експлуатацію нове приміщення ЦНАП загальною площею 200,1 кв. м, що в 4 рази більше існуючого, яке відповідає усім сучасним вимогам і стандартам: приміщення знаходиться на 1 поверсі, облаштований сектор прийому та очікування осіб; враховані норми для осіб з інвалідністю (пандус, санітарна кімната); облаштований дитячий куточок; встановлено POS-термінал для оплати послуг; робочі місця працівників ЦНАП обладнані сучасною технікою, організовано 8 робочих місць адміністраторів у фронт-офісі та 12  працівників у бек-офісі.

У серпні-вересні поточного року планується започаткування надання адміністративних послуг щодо оформлення та видачі паспорта громадянина України у формі ID-картки і паспорта громадянина України для виїзду за кордон з безконтактним електронним носієм.

В подальшому планується запровадити через ЦНАП послуги МВС (після закупівлі відповідного обладнання) та облаштування робочих місць для працівників Управління праці та соціального захисту населення Нікольської райдержадміністрації в частині надання послуг по оформленню субсидій для населення.