Новина Регіону

На Вінниччині відбувся конкурсний відбір інвестиційних проектів, які фінансуватимуться з державного фонду регіонального розвитку у 2019 році

28.05.2019

На Вінниччині відбувся конкурсний відбір інвестиційних проектів, які фінансуватимуться з державного фонду регіонального розвитку у 2019 році

Сьогодні, 23 травня, під головуванням першого заступника голови облдержадміністрації Андрія Гижка відбулось засідання регіональної комісії з оцінки та забезпечення проведення попереднього конкурсного відбору інвестиційних програм та проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватись за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у 2019 році.
Серед запрошених членів регіональної комісії – народні депутати України, заступники голови облдержадміністрації, директори профільних Департаментів облдержадміністрації, депутати обласної Ради та представники громадських організацій. У засіданні також взяв участь директор Департамент міжнародного співробітництва та регіонального розвитку Володимир Мережко (Volodymyr Merezhko).
Відповідно до вимог, засідання транслювалось в онлайн-режимі на офіційному сайті обласної державної адміністрації.
Розпочинаючи засідання, Андрій Гижко зазначив: «Вже четвертий рік поспіль ми працюємо за новими вимогами, згідно яких заявники, громади та державні органи виконавчої влади, подають свої заявки, які після опрацювання оприлюднюються на спеціальній онлайн платформі Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України. Отож, сьогодні проходить публічний та прозорий відбірковий тур і кожен з вас попередньо отримав усі пропозиції для ознайомлення. На ваш розгляд подано 80 заявок, які запропоновані для фінансування за рахунок коштів ДФРР на загальну суму понад 600 млн.грн». 
В цілому, за словами Андрія Гижка, прогнозні показники індикативного розподілу коштів ДФРР у 2019 році для реалізації інвестиційних проектів у Вінницькій області становлять 227,3 млн. грн.
Серед поданих заявок, 15 проектів на розвиток спортивної інфраструктури, 19 – на розвиток енергоефективності комунальних навчальних закладів, 7 – на розвиток енергоефективності медичних закладів та 1 проект на створення Центру безпеки, решта – проекти з будівництва, реконструкції та модернізації.
За результатами засідання регіональної комісії відбудеться формування та оприлюднення рейтингової оцінки проектів на спеціальній онлайн платформі ДФРР Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.