Новина Регіону

В Чернівецькій області в 2019 році за кошти державного фонду регіонального розвитку продовжать реалізацію 20-ти інвестиційних програм і проектів

27.02.2019

27 лютого 2019 року у приміщенні Кабінету Міністрів України відбулося засідання комісії з оцінки та відбору інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку.
Від Чернівецької області у засіданні комісії взяли участь заступник голови обласної державної адміністрації Ігор Богатирець, в. о. директора Департаменту капітального будівництва та дорожнього господарства облдержадміністрації  Олександр Пуршага, народні депутати України від Чернівецької області.
За результатами засідання для Чернівецької області погоджено та затверджено 20 інвестиційних програм  на загальну суму 171,3 млн. грн, зокрема за рахунок коштів ДФРР - 145,1 млн. грн., коштів з місцевого бюджету - 26,3 млн. грн.
За рахунок вказаних коштів у 2019 році  на Буковині продовжать реалізацію  5 проектів спортивної інфраструктури,  2 -ох проектів галузі охорони здоров'я,  5-ти галузі освіти, 3-ьох проектів житлово–комунального господарства, 4-ьох об'єктів культури, а також реалізацію проекту Муніципальне співробітництво територіальних громад Хотинського району в сфері управління твердими побутовими відходами.
Приємно, що всі запропоновані від області  інвестиційні програми і проекти, які ввійшли до переліку, підтримані на державному рівні. Адже сьогодні, в непростий для країни час, покращення інфраструктури краю можливе тільки завдяки фінансової підтримки держави.