Новина Регіону

На Буковині підвели підсумки роботи Департаменту капітального будівництва та дорожнього господарства у 2018 році та визначили основні пріоритетні завдання на 2019 рік

22.02.2019

Нещодавно, в Чернівецькій обласній державній адміністрації, під головуванням заступника голови Ігора Богатирця відбулась нарада щодо підсумків роботи Дератаменту капітального будівництва та дорожнього господарства облдержадміністрації.
Як зазначив у своїй доповіді в. о. директора Департаменту Олександр Пуршага, що пріоритетним завданням Департаменту є продовження будівництва об’єктів соціальної сфери та завершення об’єктів з високим ступенем будівельної готовності. Насамперед це об’єкти, які фінансуються за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку.

Зауважив, що Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України для Чернівецької області доведено індикативний розподіл у 2018 році коштів державного фонду регіонального розвитку у загальній сумі 167,6 млн. гривень, в тому числі загальний фонд 111,9 млн. гривень. Департамент було визначено розпорядником коштів ДФРР ІІІ рівня на загальну суму 142,7 млн. гривень, в тому числі 104,9 млн. гривень загального фонду ДФРР за рахунок яких в минулому році реалізовувалися 33 інвестиційні проекти.

Повідомив, що станом на 1 січня 2019 року освоєно коштів загального фонду 102,6 млн. гривень, або 98% від профінансованого обсягу (співфінансування проектів з місцевих бюджетів області освоєно в загальній сумі 14,9 млн. гривень).

У 2018 році завершено капітальний ремонт будівлі Малятинського ЗНЗ, Романковецької гімназії ім. К.Ф. Поповича, Михалківського НВК, Грубнянської ЗОШ, Шебутинського НВК, Кадубовецької ЗОШ, відділень Кіцманської та Путильської ЦРЛ. Закінчено реконструкцію Валявського, Борівецького, Нижньо-Станівецького загальноосвітніх навчальних закладів. Також добудовано групові приміщення дошкільного навчального закладу «Берізка» в с.Іспас Вижницького району.

Протягом 2018 року продовжувалось будівництво загальноосвітніх навчальних закладів в селах Рідківці, Горішні Шерівці та Усть-Путила, пологового відділення в м. Хотин, реконструкція туристичної бази «Перлина гір» в с. Банилів-Підгірний.  Проводились роботи з капітального ремонту в обласній клінічній лікарні та капітальний ремонт окремих відділень лікарні швидкої медичної допомоги в м. Чернівці.
Зауважив, що важливим є той факт, що в ході реалізації проектів, приділяється велика увага врахуванню сучасних вимог до енергозбереження та теплоізоляції, внутрішнього та зовнішнього дизайну, умов безбар’єрного доступу та інклюзії. Підкреслив, що це дасть можливість в майбутньому суттєво зекономити бюджетні видатки на комунальні послуги установ, а в освітніх закладах області - створити комфортні умови для якісного навчання дітей.
Будівельники сподіваються, що завдяки чіткому виконанню комплексу заходів зможуть і надалі забезпечити реалізацію та подальший розвиток  будівельного  процесу в області.