Новина Регіону

Відбулося засідання регіональної комісії

11.02.2019

ПРОТОКОЛ

засідання Регіональної комісії з оцінки та забезпечення

 проведення попереднього конкурсного відбору інвестиційних

програм та проектів регіонального розвитку, що можуть

реалізуватися за рахунок коштів державного фонду

 регіонального розвитку

 

від 11.02.2019 року № 2

 

Присутні на засіданні члени комісії:

Сенів Василь Іванович – головуючий

Рачкевич Володимир Степанович;

Бегей Василь Амброзійович;

Гладій Василь Іванович;

Гаврилко Тарас Йосипович;

Мацькевич Ірина Богданівна;

Зрайоко Олександр Григорович;

Кузьма Микола Миколайович;

Іванів Назарій Іванович;

Римаренко Мирослав Богданович;

Семенюк Роман Іванович;

Стебницький Володимир Миронович.

Порядок денний:

         1. Про додатковий  конкурсний відбір інвестиційних програм (проектів), що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у 2019 році.

Виступили:   Сенів Василь Іванович

Вирішили: У зв’язку із зверненнями новостворених об’єднаних територіальних громад  в області,  щодо  подання  проектів на конкурс, які можуть реалізовуватись у 2019 році із залученням коштів державного фонду регіонального розвитку, та необхідності  приведення у відповідність до норм чинного законодавства проектно-кошторисних документацій та проведення експертизи, відповідно до положень статті 241 Бюджетного кодексу України, постанови Кабінету Міністрів України від 18.03.2015 № 196 «Деякі питання державного фонду регіонального розвитку» (зі змінами), постанови Кабінету Міністрів України від 18 липня 2018 року №574 «Про внесення змін до порядків, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 18 березня 2015 р.       № 196» та наказу Міністерства регіонального розвитку будівництва та житлово-комунального господарства України від 24.04.2015 №80 «Питання підготовки, оцінки та відбору інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку» (зі змінами), конкурсна комісія оголошує про додатковий  конкурсний відбір інвестиційних програм (проектів), що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у 2019 році.

Крім того, звернути увагу на внесення змін у постанову КМУ від 18.03.2015 року №196 пункт 6 «Умовами спрямування коштів державного фонду регіонального розвитку є фінансування інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку (у тому числі проектів співробітництва та добровільного об’єднання територіальних громад), що мають на меті розвиток регіонів, створення інфраструктури індустріальних та інноваційних парків, спортивної інфраструктури і відповідають пріоритетам, визначеним у Державній стратегії регіонального розвитку та відповідних регіональних стратегіях розвитку.» та пункт 7 доповнити підпунктом 5 такого змісту:

 загальна кошторисна вартість проектів будівництва (нове будівництво, реконструкція, реставрація, капітальний ремонт) понад 5000 тис. гривень, а для інших проектів - понад 1000 тис. гривень”.

         Голосували 12 членів комісії.

         «За» – 12

          «Проти» -  0

         «Утримались» – 0.

           Рішення прийняте.

Заступник голови  комісії                                                                                                   Василь Сенів

Директор департаменту

будівництва, житлово-комунального

господарства, містобудування і архітектури

облдержадміністрації, секретар комісії                                                          Володимир Рачкевич