Новина Регіону

Урочисте відкриття відремонтованої міської клінічної лікарні у м. Дружківка

17.01.2019

17 січня у Дружківці відбулася визначна подія – урочисте відкриття оновленої міської клінічної лікарні №1 (вул. Котляревського, 151) після здійснення капітального ремонту. На сьогодні лікарні вже понад 65 років. За минулі без ремонту десятиліття накопичилося багато проблем, палати й кабінети перестали відповідати сучасним вимогам, пацієнти скаржилися на побутові умови. Ці проблеми розуміло і поділяло керівництво як міста, так і області. Було прийнято рішення про проведення капітального ремонту.

Якість проведених робіт оцінив голова Донецької обласної державної адміністрації, керівник військово-цивільної адміністрації Олександр Куць, міський голова Валерій Гнатенко, а також представники засобів масової інформації та численної дружківської громади.

Гості оглянули приміщення, відремонтовані приміщення, хірургічний кабінет, кабінет ультразвукової діагностики, навчальну кімнату для студентів, палати відділення мікрохірургії ока та поспілкувався з колективом медустанови.

Капітальний ремонт лікарні відбувався протягом двох років (2017-2018 рр) за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку (майже 19 млн. грн.) та місцевого бюджету (3 млн. грн.). Оновлення було не тільки косметиче – замінялися системи водопроводу і вентиляції, теплопостачання й електрики тощо. «Начинка» палат так само підбиралася до пари – сучасні ліжка, тумбочки та багато іншого. Для найменших відвідувачів облаштований дитячий майданчик, пішохідні доріжки. Тож, з перших кроків перебування у Дружківській міській лікарні пацієнти тепер отримують комфортні умови та затишок.