Новина Регіону

В 2018 році за рахунок коштів ДФРР реалізовано інвестиційний проект Арбузинської ОТГ "Енергоефективна термосанація НВК "Пролісок"

08.01.2019

2018 року завершено реалізацію ще одного проекту, який фінансувався за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку.

Навчально – виховний комплекс «Пролісок» є найбільшим серед усіх наявних в Арбузинському районі, проте вже довгий час перебував в незадовільному стані та потребував проведення капітального ремонту.

Загальна кошторисна вартість даного проекту складає 4228,503 тис. грн. Завдяки тому, що інвестиційний проект «Навчально – виховний комплекс «Пролісок» Арбузинського району – енергоефективна термосанація» пройшов конкурсний відбір інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що фінансуються за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку, для реалізації даного проекту було виділено 3240,00 тис. грн з державного фонду регіонального розвитку.

​Впровадження даного проекту дало можливість Арбузинській ОТГ відремонтувати будівлю та систему опалення навчально-виховного комплексу «Пролісок», покращити температурний режим у приміщенні шляхом заміни вікон, дверей та утеплення його фасаду. Відкриття дитячого закладу відбулось 19 грудня 2018 року

.