Новина Регіону

Проведено чергове засідання регіональної комісії

10.12.2018

На засіданні регіональної комісії з оцінки та забезпечення проведення конкурсного відбору інвестиційних програм та проектів регіонального розвитку, що можуть реалізуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у 2018 році, яке відбулось 7 грудня 2018 року  розглянуто питання перерозподілу коштів державного фонду регіонального розвитку, які затверджені на 2018 рік, зокрема:

1.По проекту «Приміщення колишньої школи, с. Стінка Бучацького району - реконструкція з добудовою під дошкільний заклад»  спрямувати кошти загального фонду  у обсязі 8711,328 тис гривень на такі проекти:

  • 4198,069 тис гривень - обласний державний архів на 1,5 млн. одиниць зберігання по вул. Карпенка в м. Тернополі – будівництво;
  • 3801,931 тис. гривень - спортзал Збаразької районної дитячо-юнацької спортивної школи по вул. Д. Вишневецького, 2, на території Базаринецької сільської ради Збаразького району – будівництво

Вищевказані суми коштів спеціального фонду, передбачені на ці об’єкти  спрямувати на проект «Приміщення колишньої школи,с. Стінка Бучацького району - реконструкція з добудовою під дошкільний заклад».

  • 711,328 тис. гривень загального фонду спрямувати на проект «Гідротехнічні споруди веслувального каналу центру веслування та водних видів спорту з інфраструктурою "Водна арена Тернопіль" у м. Тернополі та на території Тернопільського району - будівництво»

 

2. По проекту «Товстенська районна комунальна лікарня по вул. Робітничій, 1, в смт Товсте Заліщицького району - капітальний ремонт водолікувального відділення» лише 26 листопада 2018 року та обмеженими термінами, які залишились для реалізації проекту, частину коштів загального фонду в сумі 1 млн гривень спрямувати на проект «Гідротехнічні споруди веслувального каналу центру веслування та водних видів спорту з інфраструктурою "Водна арена Тернопіль" у м. Тернополі та на території Тернопільського району - будівництво» де їх реально освоїти до кінця поточного року.

3. Економію коштів яка виникла за результатами проведених процедур закупівель, а саме:

  • 43 тис. гривень по проекту «Загальноосвітня школа I-II ступеня по вул. Озерній, 95, у с. Ренів Зборівського району - реконструкція»
  • 55,335 тис. гривень по проекту «Завалівська загальноосвітня школа I-III ступеня Підгаєцької районної ради - енергоефективний проект розвитку, капітальний ремонт (утеплення фасадів, заміна вікон) у рамках реалізації проекту комплексної термомодернізації будівлі» спрямувати на проект «Гідротехнічні споруди веслувального каналу центру веслування та водних видів спорту з інфраструктурою "Водна арена Тернопіль" у м. Тернополі та на території Тернопільського району - будівництво».
  • https://youtu.be/x_dEP815ih4