Новина Регіону

В Чернівецькій області завершено ще один проект, який реалізується за кошти Державного фонду регіонального розвитку

19.11.2018

На Буковині відбулось відкриття оновленого відділення медицини невідкладних станів Кіцманської центральної районної лікарні.

У офіційному заході взяв участь голова обласної державної адміністрації Олександр Фищук. Голова облдержадміністрації оглянув відремонтовані приміщення відділення та у ході заходу поспілкувався із персоналом лікарні. Підкреслив, що це черговий проект, який реалізується в області та спрямований на покращення надання медичних послуг населенню.

«Протягом 2017-2018 років були виділені кошти з Державного фонду регіонального розвитку. На капітальний ремонт відділення невідкладних станів виділено 2 млн. 341 тис. гривень. В медичній установі відремонтовано харчоблок та відділення хірургії – всього на цей об'єкт скеровано понад 6 млн. гривень. Все це є свідченням того, що галузь медицини та турбота про здоров’я мешканців у числі важливих державних пріоритетів».

З липня по листопад 2018 року підрядником ПМК 311 виконані роботи з  утеплення та облицювання стін та підлоги, замінено вікна, двері, здійснено повну заміну електромережі, сантехніки, обладнано туалет для осіб з особливими потребами та зроблено протипожежне сповіщення.

Головний лікар Кіцманської ЦРЛ Володимир Хромюк наголосив, що поблизу районного центру проходять два автошляхи, потреба в обладнаному за сучасними вимогами відділенні невідкладних станів була нагальною. Сьогодні маємо відділення, не гірше за європейські. Перебуваючи у гостей в сусідніх країнах Європи здобули досвід, який впроваджуватимемо у подальшій роботі – резюмував фахівець.

Будівельники переконані, що створені нові сучасні умови для лікування сприятимуть покращенню надання медичних послуг.

Тож тепер, коли у відділенні завершено капітальний ремонт, ми озираємося назад і розуміємо, що все це вдалося зробити лише завдяки великому бажанню і спільним зусиллям, заради того, щоб хворі, які потрапляють в лікарню, відчували затишок, комфорт і швидше одужували, – зауважив  в.о. директора Департаменту капітального будівництва та дорожнього господарства облдержадміністрації Олександр Пуршага.