Новина Регіону

Проведено чергове засідання регіональної комісії з оцінки та забезпечення проведення попереднього конкурсного відбору інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розви

18.09.2018

Сьогодні, 18 вересня 2018 року під головуванням  заступника голови обласної державної адміністрації Богатирця І.М. відбулось засідання регіональної комісії з оцінки та забезпечення проведення попереднього конкурсного відбору інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку.

Під час засідання комісії розглянуто питання щодо перерозподілу коштів між проектами, що реалізуються за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у  2018 році.

З метою забезпечення своєчасного освоєння коштів  прийнято позитивне  рішення стосовно перерозподілу обсягів фінансування між проектами, які можуть фінансуватись за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у 2018.

Також, на засіданні обговорено питання щодо необхідності оголошення попереднього конкурсного відбору програм і проектів регіонального розвитку,  що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у 2019  році в Чернівецькій області та визначення їх тематичних напрямків.

По даному питанню доручено Департаменту регіонального розвитку обласної державної адміністрації  забезпечити організаційні заходи щодо оголошення попереднього конкурсного відбору інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися у 2019 році за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку за визначеними регіональною комісією технічними завданнями, а також за напрямками, визначеними у п.4 постанови Кабінету Міністрів України від 18.03.2015 №196 (із змінами).

         Технічні завдання на проекти та додаткові вимоги будуть обумовлені в оголошенні про попередній конкурсний відбір на 2019 рік, це стосується в першу чергу енергоефективних, спортивних проектів, проектно-кошторисної документації, вартості проектів та врахування доступності до об’єктів маломобільних груп населення.