Новина Регіону

Реконструкція дитячого садка під Вільховатську ЗОШ І ступеня, в с.Костилівка, вул. І Франка Рахівського району.

05.09.2018

У Вільховатому на Рахівщині відкрили нову школу.  Реконструйовану школу І ступенів у присілку Вільховатий урочисто відкрили 3 вересня.

Після значної перерви, оскільки розпочали реконструкцію дитячого садка під Вільховатську ЗОШ І ступені у 2008 році, перші вагомі зрушення відбулись у 2016 році, коли вдалося залучити кошти Державного фонду регіонального розвитку (ДФРР), тоді роботи було поновлено. Загальна вартість проекту – 7 млн. 772 тис. грн., в тому числі за рахунок коштів ДФРР у 2016 році - 3 млн. 353 тис. грн., та 2018 році - 2 млн. гривень.

Тут навчатимуться 77 учнів початкових класів, з них – 20 першачки. Загалом школа розрахована на 80 учнів. Для школярів створили умови, які відповідають останнім освітнім тенденціям.

Відкриття Вільховатської ЗОШ І ступені, в с.Костилівка вирішило проблему створення комфортних умов для навчання близько 80 дітей шкільного віку, які вимушені доїжджати до навчальних закладів у м. Рахів (8 км) або с. Костилівка (5 км). Дітям тут створені комфортні умови для навчання.