Новина Регіону

Реалізація цьогорічних проектів за рахунок коштів ДФРР матиме значний вплив на розвиток Чернігівщини

12.07.2018

Кабмін затвердив другий перелік інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що фінансуватимуться за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку у 2018 році. Це 288 проектів на суму 1,8 мільярда гривень. Загалом уже затверджено 755 проектів, для реалізації яких передбачено 5,8 мільярда гривень. Усього ж загальний обсяг фінансування ДФРР на 2018 рік становить 6 мільярдів. До розпорядження КМУ щодо фінансування за рахунок ДФРР включені проекти, подані на розгляд 19 областями, серед яких і Чернігівська. 

Серед 18 проектів на суму 115,7 млн грн, що реалізуватимуться на Чернігівщині: 2 проекти, спрямовані на покращення спортивної інфраструктури; по 6 проектів з ремонту і реконструкції закладів сфери охорони здоров’я та освіти; по 1 – культури та соціального захисту. Також проводитиметься реконструкція одного закладу оздоровлення та відпочинку дітей, буде закуплено комунальну техніку.

"Найголовніше зараз – вчасно й ефективно провести тендерні процедури і здійснити роботи на об’єктах. Це зона відповідальності замовників проектів. У свою чергу, облдержадміністрації буде прискіпливо моніторити хід їх реалізації", – зазначила перший заступник голови Чернігівської ОДА Юлія Свириденко.

Детальніше текст новини можливо переглянути за посиланням