Новина Регіону

На Воловеччині завершуються роботи з реалізації проекту регіонального розвитку "Капітальний ремонт автодороги Верхні Ворота - Лази"

16.08.2018

На Воловеччині завершуються роботи з реалізації проекту регіонального розвитку „Капітальний ремонт автодороги Верхні Ворота - Лази, км 0+000-км 3+413 у Воловецькому районі (вул. Л. Українки в с. Верхні Ворота довжиною 2,134 км, вул. Центральна в с. Лази довжиною 1,079 км)”.

Так як для капітального ремонту такого великого відрізку автомобільної дороги залучено значні кошти, головами Верхньоворітської та Лазівської сільських рад було прийнято рішення реалізувати цей проект спільними зусиллями, уклавши договір про співробітництво територіальних громад від 26.09.2016, керуючись при цьому статтями 5-9 Закону України "Про співробітництво територіальних громад". 
Замовником будівельних робіт та розпорядником коштів при реалізації цього проекту виступає Верхньоворітська сільська рада. Обсяг коштів для співфінансування проекту у розмірі не менше 10% від загальної суми проекту, з врахуванням вартості проектно-вишукувальних робіт, передбачено в місцевих бюджетах в такому співвідношенні: для Верхньоворітської сільської ради - 71% від загальної суми співфінансування, для Лазівської сільської ради - 29% від загальної суми співфінансування.

Реалізація цього проекту є надзвичайно важливою для територіальних громад с. Верхні Ворота та с. Лази, так як забезпечить комфортний та безпечний проїзд автомобільного транспорту загального користування та транспорту екстреної медичної допомоги і пожежно-рятівної служби. Разом з тим, реалізація проекту забезпечить підвищення інвестиційної та туристичної привабливості сіл Верхні Ворота та Лази.

Найближчими днями ремонт повністю завершать. Джерелом фінансування робіт є кошти Державного фонду регіонального розвитку у сумі 5129,697 тис. грн. та кошти районного бюджету у сумі 569,966 тис. гривень.