Новина Регіону

Представники ОТГ удосконалювали навики підготовки розвиткових проектів

31.07.2018

Департаментом міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації спільно з фахівцями Вінницького відокремленого підрозділу Установи «Центр розвитку місцевого самоврядування» 30 липня поточного року проведено семінар «Реалії та перспективи регіонального і місцевого розвитку у Вінницькому регіоні».

         Метою проведення семінару було інформування та обмін знаннями і практичним досвідом у сфері підготовки розвиткових проектів та можливості їх фінансування за рахунок державних програм та фондів.

         Також розглянуто питання про можливості міжмуніципальної співпраці та реалізації спільних проектів з надання адміністративних та соціальних послуг, які дозволяють ефективно використовувати матеріальний і людський ресурс, суттєво покращують якість життя в громадах, особливо в сільській місцевості.

         У семінарі взяли участь представники Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації, Вінницького центру розвитку місцевого самоврядування і об’єднаних територіальних громад області.

         Під час семінару розглянуті питання щодо змін у нормативно-правовій базі державного фонду регіонального розвитку і субвенції на розвиток інфраструктури ОТГ, міжмуніципального співробітництва в Центрально-Східній Європі.