Новина Регіону

реконструйовано частину будівлі Стрижавського дитячого будинку - інтернату під оздоровчий комплекс для дітей – інвалідів

18.07.2018

12 липня поточного року у Стрижавському дитячому будинку-інтернаті, після реконструкції  частини приміщення соціального закладу, відкрито оздоровчий комплекс для дітей-інвалідів.

На постійному проживанні у закладі перебувають 155 дітей – інвалідів, які потребують постійного медичного догляду. Для підтримки фізичного самопочуття дітям з обмеженими можливостями потрібно здійснювати реабілітаційні заходи з метою усунення або зменшення болю, відновлення функцій організму.

За рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у сумі 2,3 млн. грн. при співфінансуванні з обласного бюджету у сумі 1,1 млн. грн. проведено роботи з перепланування частини приміщення існуючої будівлі під оздоровчий комплекс з басейном, облаштування системи водопостачання та водовідведення, реконструкції системи опалення та вентиляції.

В результаті реалізації проекту створено комфортні   та безпечні умови для життя і здоров’я всіх учасників реабілітаційного процесу. Розпочато формування реабілітаційного центру на базі Стрижавського дитячого будинку-інтернату, завдяки якому стане можливим отримання якісних послуг не лише дітьми та молодими людьми, які безпосередньо знаходяться у цьому закладі, а й вихованцями обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей і молоді з обмеженнями «Обрій», особами з інвалідністю, які проживають у навколишніх районах. Загалом 500 осіб.