Новина Регіону

З державного фонду регіонального розвитку виділено 129,5 млн. грн.!

11.06.2018

Урядом затверджено перший перелік інвестиційних програм і проектів, що фінансуватимуться у 2018 році за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку (Розпорядження КМУ від 23 травня №372-р www.kmu.gov.ua/ua/npas/pro-investicijni-programi-i-proekti-re).

Завдяки злагодженій роботі Чернівецької обласної державної адміністрації, регіональної конкурсної комісії, народних депутатів та заявників проектів, Чернівецькій області з державного фонду регіонального розвитку виділено       129,5 млн. грн.!

Всього на 2018 рік з державного фонду регіонального розвитку Чернівецькій області передбачено 167,5 млн. грн.

Слід зазначити, що усі проекти, які реалізовуватимуться, є надзвичайно важливі для нашої області.

У першу чергу, це проекти, які вводяться в експлуатацію у цьому році, та мають на меті розвиток спортивної інфраструктури, відповідають комплексному підходу до енергозбереження, а також проекти, з будівництва та реконструкції шкіл та розвитку житлово-комунального господарства.

Отже, за вказані кошти у 2018 році буде здійснено:

У м. Чернівцях завершать капітальні ремонти приміщень відділень ОКУ «Лікарня швидкої медичної допомоги» по вул. Фастівській  (7,9 млн. грн. з ДФРР) та фасадів, покрівлі, сантехнічних мереж та благоустрою території обласної клінічної лікарні (7,9 млн. грн.).

У м. Новодністровську збудують нове поле для гри в міні-футбол в Новодністроській міській гімназії (640,9 тис.грн.).

У Вижницькому районі введуть в експлуатацію 1-шу чергу ДНЗ в с. Карапчів (236,3 тис.грн.) та завершать добудову групових приміщень до ДНЗ «Берізка» в с.Іспас (2,4 млн. грн.).

У Глибоцькому районі розпочнуть реконструкцію з добудовою корпусів ЗОШ та ДНЗ в с.Кам’янка (майже 10,0 млн. грн.).

У Заставнівському районі завершать капітальний ремонт Кадубовецької ЗОШ (2,6 млн. грн.), будівництво очисних споруд в смт. Кострижівка (2,1 млн. грн.), продовжать реконструкцію існуючої школи з добудовою учбового корпусу, спортзалу, їдальні в с. Горішні Шерівці (5,0 млн. грн.).

У Кіцманському районі добудують спортивну залу з внутрішніми вбиральнями до Оршівецького ЗНЗ (6,0 млн. грн.) та завершать капітальний ремонт відділень Кіцманської ЦРЛ (2,3 млн. грн.).

У Кельменецькому районі завершать реконструкцію зовнішніх мереж водопостачання та водовідведення в смт. Кельменці (14,5 млн. грн.).

У Новоселицькому районі завершать будівництво ЗОШ у с.Рідківці                    (14,7 млн. грн.).

У Путильському районі завершать капітальний ремонт інфекційного відділення КЗ «Путильська ЦРЛ» (1,6 млн. грн.), продовжать будівництво ЗОШ в с.Усть-Путила (4,0 млн. грн.) та здійснять реконструкцію стадіону «Карпати» імені Андрія Гусіна в селищі Путила (5,5 млн. грн.).

У Сторожинецькому районі збудують спортзал та НВК в м.Сторожинці             (4,1 млн. грн.) та продовжать реконструкцію туристичної мультифункціональної бази «Перлина гір» у с. Банилів-Підгірний (14,6 млн. грн.).

У Сокирянському районі здійснять капітальні ремонти з впровадженням енргозберігаючих заходів у Романковецькій гімназії (1,4 млн. грн.) та Михалківському НВК (1,1 млн. грн.)

У Хотинському районі продовжать будувати пологове відділення у м.Хотині (12,8 млн. грн.).

А також, вперше за кошти державного фонду регіонального розвитку фінансуватиметься проект міжмуніципального співробітництва  у трьох територіальних громадах Хотинського району у сфері поводження з твердими побутовими відходами (8,2 млн. грн.). Впровадження системи роздільного збирання сміття дозволить зменшити кількість відходів, які підлягають захороненню, сприятиме розв'язанню екологічних і соціальних проблем, сприятиме ресурсозбереженню і підвищенню рентабельності підприємств сфери поводження з твердими побутовими відходами.

Роботи на деяких об’єктах вже проводяться за рахунок співфінансування з місцевих бюджетів.