Новина Регіону

В Подільському зоопарку відкрито першу чергу комплексу для утримання та розведення диких червонокнижних тварин

04.06.2018

Першого червня у Подільському зоопарку в рамках обласного заходу «Дитинство – країна мрій» відбулось відкриття першої черги з трьох вольєрів ведмежого містечка.

         За фінансової допомоги державного фонду регіонального розвитку у сумі 4,0 млн. грн при співфінансуванні з обласного бюджету у сумі 0,5 млн. грн. збудовано сучасний, просторий вольєр для червонокнижних бурих ведмедів, який передбачає дві зали для прийому їжі, рухому стіну, каналізацію та вентиляцію. Дві барлоги знаходяться на півтора метри нижчі рівня землі, що дозволить тваринам комфортно впадати у сплячку.

         В цілому, капітальні споруди розраховані на утримання 8 тварин, передбачають 3 черги будівництва та оглядову алею для відвідувачів:

- двоповерхові закриті вольєри з барлогами №1 та №2 для постійного перебування тварин з відкритими вигульними площадками і басейнами (І та ІІ черги);

- одноповерховий відкритий вольєр № 3 (ІІІ черга).

         На передодні Подільський зоопарк поповнився 6 новими мешканцями – двома дорослими бурих та чотирма  ведмедями-малюками.  Наразі, на території зоопарку мешкає 8 бурих та 3 гімалайські ведмеді.

         Двох дорослих ведмедів поселили до новозбудованого вольєру, малюків поселять до невеличкого вольєру неподалік центрального входу.

         Завершення реалізації проекту у поточному році  сприятиме створенню належних умов для утримання та демонстрації тварин, збереженню та відтворенню представників тваринного світу, занесених до Червоної книги України.