Новина Регіону

про проведення семінару-тренінгу 01-02 червня 2018 року з питань написання проектів, що фінансуються за рахунок коштів ДФРР

04.06.2018

  

01 - 02 червня 2018 року департаментом економіки облдержадміністрації за підтримки Донецького відокремленого підрозділу Центру розвитку місцевого самоврядування проведено кущовий семінар-тренінг південної зони з представниками 5 виконкомів міських рад, 4 райдержадміністрацій, 1 ВЦА та 6 структурних підрозділів  ОДА  щодо підготовки та написання інвестиційних проектів, що можуть реалізуватися за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку. В ході тренінгу обговорювалися основні вимоги до документів, які подаються з інвестиційними проектами, найпоширені помилки при написанні проектів. Зверталася увага на комплексний підхід, тобто реалізації проекту «під ключ» - від термомодернізації до придбання необхідного обладнання на об’єкт.

Крім того, учасники тренінгу завдяки Маріупільскій міській раді мали можливість ознайомитися з кращими практиками впровадження інфраструктурних проектів м. Маріуполя, в т.ч. реалізація яких передбачається за рахунок коштів ДФРР.