Новина Регіону

На Буковині будівництво об'єктів соціальної сфери на постійному контролі крайової влади

01.06.2018

29 травня голова Чернівецької обласної державної адміністрації Олександр Фищук разом із заступником облдержадміністрації Ігорем Богатирцем, директором Департаменту освіти і науки Оксаною Палійчук, начальником управління капітального будівництва облдержадміністрації Олександром Пуршагою та представниками підрядних організацій області здійснили робочий візит на Заставнівщину.

В ході заходу оглянули об'єкти соціальної сфери, на яких проводяться ремонтно-будівельні роботи за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку.

Під час наради, яка відбулася в Кострижівській ОТГ, обговорили питання стосовно функціонування існуючого водогону в частині будівництва очисних споруд в смт Кострижівка. Запланований обсяг фінансування даного інвестиційного проекту в 2018 році за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку становить 2135,250 тис. гривень.

Також ознайомилися з ходом проведення робіт капітального ремонту будівлі Кадубовецької ЗОШ І–ІІІ ступеня, де до кінця поточного року планується завершити ремонтні роботи.

На сьогоднішній день в будівлі Кадубовецької загальноосвітньої школи будівельники уже влаштували нову покрівлю, водостічні настінні жолоби, замінили систему опалення та електричну мережу, виконали внутрішні оздоблювальні роботи, а також утеплили мінеральними та пінополістерольними плитами фасад.

Ознайомлюючись з ходом проведення ремонтно-будівельних робіт голова облдержадміністрації Олександр Фищук  відзначив, що важливим є той факт, що навчальний заклад реконструюється з урахуванням енергозберігаючих технологій.

Начальник управління капітального будівництва облдержадміністрації Олександр Пуршага поінформував учасників зустрічі, що на реалізацію проекту в 2017 році передбачений обсяг фінансування з урахуванням змін з державного фонду регіонального розвитку становив понад 6 646 тис. гривень та з обласного бюджету – понад 738 тис. гривень.  Кошти було освоєно в повному обсязі. В поточному році планується виконати внутрішні оздоблювальні роботи, благоустрій території. Обсяг фінансування в 2018 році становить понад 2 875 тис. гривень: з державного фонду регіонального розвитку 2588,293 тис. гривень та 287,588 тис. гривень співфінансування з місцевих бюджетів області.  

Олександр Пуршага запевнив, що фахівці-будівельники і надалі докладатимуть максимум зусиль, щоб  на всіх  об'єктах будівництва області була забезпечена висока якість проведення ремонтно-будівельних робіт, які відповідають вимогам сучасності.