Новина Регіону

Проведено практичний семінар з представниками об’єднаних територіальних громад

25.04.2018

24 квітня поточного року Департамент міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації спільно з Центром розвитку місцевого самоврядування організували та провели практичний семінар на тему підготовки проектів, що фінансуються за кошти субвенції на розвиток інфраструктури ОТГ (далі – Субвенція) та  державного фонду регіонального розвитку (далі – ДФРР).

Учасників семінару привітала заступник директора Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації Насіковська Н.Н., яка наголосила на важливості проведення заходу для підвищенні професійного рівня працівників органів місцевого самоврядування,

Заохотила  об’єднаних громад регіону підвищувати рівень своїх знань з проектного менеджменту, використанні економічних переваг своїх територій і розробки Стратегічних планів розвитку, виконання яких базується на чітких та зрозумілих планах реалізації.

         Про зміни до порядку та умов надання Субвенції представників ОТГ поінформували заступник начальника відділу централізованих капіталовкладень Олеся Рябчук та радник з регіонального розвитку Вінницького ЦРМС Юрій Войціцький.

         Згідно з результатами моніторингу, проведеного фахівцями ЦРМС, понад 38% проектів, запланованих до реалізації за кошти Субвенції у 2018 році, стосується ремонту доріг. Відповідно до змін спрямування бюджетних асигнувань передбачається тільки на роботи з капітального ремонту.

         Крім того наголошено, що документи по проектах необхідно подати до 4 червня поточного року на весь обсяг Субвенції.

         Про терміни подачі проектів, реалізація яких передбачається за рахунок коштів ДФРР, поінформувала начальник вiдділу  централізованих капіталовкладень Бабич Л. М.

         На 2018 рік Вінницькій області передбачено понад 178,0 млн. гривень на проекти розвитку. Регіональна комісія з оцінки проектів попередньо затвердила 32 пропозиції, які стосуються покращення стану спортивної та медичної інфраструктури, розвитку енергоефективності, туризму, розбудови центрів безпеки, створення нового освітнього простору та ін.