Новина Регіону

19 квітня 2018 року відбулось засідання комісії з оцінки та відбору інвестиційних програм та проектів регінального розвитку, що можуть реалізовуватись за рахунок коштів ДФРР в 2018 році

24.04.2018

Заступник голови облдержадміністрації О.В. Кушнір взяв участь у засіданні комісії для оцінки та відбору інвестиційних програм та проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися у 2018 році за рахунок коштів ДФРР, яка проходила під головуванням віце-прем’єр-міністра – Міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Генадія Зубко.

За результатами засідання комісії маємо позитивні результати для Миколаївської області – вдалося відстояти 5 проектів, метою яких є покращення умов проживання людей на Миколаївщині. Завдяки напрацюванням команди Олексія Савченко, відчутній підтримці з боку Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України та народних депутатів - членів бюджетного комітету,було погоджено виділення понад 46 млн грн з Фонду регіонального розвитку на реалізацію цих 5 проектів.

Важливим і очікуваним для усієї Миколаївської громади стало виділення фінансування у сумі 31 млн грн за рахунок коштів ДФРР на реконструкцію системи світлосигнального обладнання аеродрому «Миколаїв». Решту коштів на ці потреби складе співфінансування. Тож тепер у трудового колективу і новопризначеного керівника підприємства Федора Барни з’являться додаткові можливості та ресурси, аби якнайшвидше довести до завершення процес відновлення Миколаївського аеропорту.

Оскільки 2018 рік був оголошений головою ОДА Олексієм Савченком роком освіти, був поданий проект реконструкції школи у с. Михайлівка Казанківського району. За цим проектом кошти будуть використані на заходи з впровадження в даному навчальному закладі енергозберігаючих технологій.

Крім того, вдалося відстояти проекти, які передбачають здійснення енергозберігаючих заходів в медичних установах Миколаївщини, зокрема, в Баштанській ЦРЛ та двох лікувальних корпусах Казанківської ЦРЛ.

Разом з тим на початку березня 2018 року комісією було схвалено подальшу роботу над трьома перехідними проектами, період реалізації яких 2017-2019 роки та одного за напрямом «Розвиток спортивної інфраструктури та спорту». Проекти мають різні направлення, однак кожен є соціально важливим та значущим для громади Миколаївщини.

Пам’ятаймо, наша найголовніша цінність - це люди, тому разом працюємо на благо Миколаївщини!