Новина Регіону

Реконструйовано відділення анестезіології та інтенсивної терапії обласної дитячої лікарні

06.04.2018

         5 квітня поточного року за участю Президента України Порошенка П. О., відбулося урочисте відкриття реконструйованого відділення анестезіології та інтенсивної терапії Вінницької обласної дитячої лікарні.

        Президент України вручив обласній лікарні сертифікати на 2 швейцарських апарати штучної вентиляції легень.

        У відділенні щоденно працює 50 співробітників, з яких 16 медичних працівників надають допомогу цілодобово, та лікуються 7-9 хворих дітей, з якими можуть знаходитися батьки.

        За рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у сумі            5,8 млн. грн., субвенції з державного бюджету на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку у сумі 4,1 млн. грн. при співфінансуванні з обласного бюджету у сумі 0,7 млн. грн. проведено роботи з перепланування приміщень з урахуванням розмежування потоку хворих, персоналу, лікарських засобів та апаратури для дотримання вимог санітарно-протиепідемічного режиму. Замінено віконні та дверні блоки на металопластикові, влаштовано металопластикові скляні перегородки, проведено внутрішні ремонтні роботи.

Крім того, придбано сучасне медичне обладнання – систему спостереження за пацієнтами, розроблену японцями. У світі вона з’явилася тільки 5 років тому. На сьогоднішній день альтернативи їй немає. Коло кожного пацієнта є монітор, який показує всі показники і передає їх на екран на пост медсестри та чергового лікаря.

Оновлене відділення розраховано на 9 ліжок – для маленьких пацієнтів та дітей старшого віку.