Новина Регіону

Затверджено результати попереднього конкурсного відбору інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у 2018 році

04.04.2018

03 квітня 2018 року під головуванням заступника голови обласної державної адміністрації В. Гостюка відбулось засідання регіональної комісії з оцінки та забезпечення проведення попереднього конкурсного відбору інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку.

Голова регіональної комісії  Гостюк В. І. поінформував присутніх про доведений Чернівецькій області обсяг коштів державного фонду регіонального розвитку на 2018 рік в сумі 167 591,098 тис. грн.

«Завдяки злагодженій роботі обласної державної адміністрації та членів регіональної комісії на минулому засіданні ми затвердили перелік із  перехідних проектів, що можуть фінансуватися за рахунок коштів ДФРР у 2018 році на загальну суму з ДФРР – 64 571,043 тис. грн.  та 20 березня ці проекти успішно захищено на Міжвідомчій комісії при Мінрегіоні і ми очікуємо виходу відповідного розпорядження КМУ та отримання фінансування для якнайшвидшого й успішного освоєння коштів. А сьогодні потрібно завершити процедуру попереднього відбору проектів, що можуть фінансуватись за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у 2018 році  в Чернівецькій області на повний обсяг фінансування.» - зазначив Гостюк В.І.

Так, за результатами засідання комісії визначено, що цьогоріч від Чернівецької області до фінансування з ДФРР буде запропоновано 39 проектів регіонального розвитку на доведену суму в розмірі 167,6 млн.грн. та співфінансування з місцевих бюджетів – 27,8 млн. грн.

Зокрема, 5 проектів з розвитку спортивної інфраструктури на загальну суму 34,6 млн. грн, з них 29,3 млн. грн. – з ДФРР та 5,3 млн. грн. – співфінансування з місцевих бюджетів, 11 проектів з енергоефективності державних і комунальних навчальних  та медичних закладів на загальну суму 27,9 млн. грн, з них 23,7 млн. грн. – з ДФРР та 4,2 млн. грн. – співфінансування з місцевих бюджетів, та по загальному конкурсу – 22 проекти на загальну суму 132,6 млн. грн, з них 114,3 млн. грн. – з ДФРР та 18,3 млн. грн. – співфінансування з місцевих бюджетів, а також погашення кредиторської заборгованості в сумі 0,3 млн. грн.

Враховуючи результати проведеної оцінки, а також за результати обговорення про необхідність фінансування проектів, що брали участь у конкурсному відборі, регіональною комісією одноголосно підтримано затвердження переліку інвестиційних програм і проектів, що можуть фінансуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у 2018 році по Чернівецькій області.

За результатами засідання підготовлено протокольне доручення відповідним структурним підрозділам обласної державної адміністрації та заявникам підготувати документи по зазначених проектах та разом з переліком інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у 2018 році по Чернівецькій області, подати на розгляд  Міністерству регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства   в установленому порядку.