Новина Регіону

За результатами засідання Міжвідомчої комісії з відбору інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку

23.03.2018

Вчора, 22 березня 2018 року, заступник голови обласної державної адміністрації Ігор Богатирець взяв участь у засіданні Міжвідомчої комісії з відбору інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватись за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку під головуванням Віце-прем’єр-міністра України-Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Г.Зубка, що відбулось у Кабінеті Міністрів України.

За результатами розгляду поданих Чернівецької обласною державною адміністрацією проектів, прийнято рішення про включення до проекту розпорядження Кабінету Міністрів України перехідних проектів з обсягом фінансування на 2018 рік в сумі 72,1 млн.грн., з них за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку в сумі 64,6 млн.грн., співфінансування з місцевих бюджетів у сумі 7,5 млн. грн.

Виділене фінансування з державного фонду регіонального розвитку та співфінансування з відповідних місцевих бюджетів забезпечить:

завершення робіт з будівництва школи І-ІІІ ст. на 650 уч. місць в с.Рідківці Новоселицького району, акушерського корпусу в місті Хотині,

здійснення заходів з енергозбереження в Кадубовецькій ЗОШ, Кіцманській ЦРЛ та в обласній лікарні швидкої медичної допомоги,

проведення капітальних ремонтів обласної клінічної лікарні та Путильської ЦРЛ,

а також дозволить продовжити роботи з реконструкції туристичної мультифункціональної бази "Перлина гір" відповідно до запланованого графіку проведення робіт.