Новина Регіону

На Вінниччині пройшов конкурсний відбір інвестиційних проектів, що фінансуватимуться з державного фонду регіонального розвитку

14.03.2018

На Вінниччині пройшов конкурсний відбір інвестиційних проектів, що фінансуватимуться з державного фонду регіонального розвитку

         На Вінниччині пройшов конкурсний відбір інвестиційних проектів, що фінансуватимуться з державного фонду регіонального розвитку (далі – ДФРР).

         3 березня поточного року під головуванням першого заступника голови облдержадміністрації Андрія Гижка  відбулось засідання регіональної комісії з оцінки та забезпечення проведення попереднього конкурсного відбору інвестиційних програм та проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів ДФРР у 2018 році.

         Серед запрошених членів регіональної комісії були присутні народні депутати України, представники облдержадміністрації, обласної ради та громадських організацій.

         Відповідно до вимог законодавства, засідання транслювалось в онлайн-режимі на офіційному сайті облдержадміністрації.

         Загальна кількість поданих заявок становила 159 інвестиційних проектів, серед яких :

  • об’єкти незавершеного будівництва, які реалізовували за рахунок коштів ДФРР у попередні роки та мають пріоритет першочергового фінансування;
  • проекти з розвитку спортивної інфраструктури;
  • проекти, що передбачають заходи з енергозбереження і енергоефективності комунальних навчальних та медичних закладів ;
  • розбудова мережі сервісних центрів надання адміністративних послуг, у тому числі, об’єднаних територіальних громад;
  • створення Центрів безпеки;
  • створення новітнього освітнього простору;
  • інші інвестиційні проекти.
  • лени регіональної комісії ознайомилися та опрацювали проекти, які надійшли на конкурсний відбір. Здійснили оцінювання проектів за встановленими критеріями, результати оцінки занесли до таблиць індивідуальної оцінки проектів.

Згідно з індивідуальними оцінками проектів членами регіональної комісії сформовано загальний рейтинговий список проектів, що брали участь у попередньому конкурсному відборі.

         За результатами  проведення розгляду та оцінки  кожного інвестиційного проекту на предмет відповідності умовам та критеріям конкурсного відбору, запропоновано включити до переліку 32 інвестиційні проекти, які пройшли попередній конкурсний відбір та можуть реалізуватися у 2018 році за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у Вінницькій області, на загальну суму  178 661,539 тис. грн.

 

Примітка: гіперпосилання на відеотрансляцію засідання регіональної комісії по ДФРР у Вінницькій області

http://www.vin.gov.ua/invest/zasidannia-rehionalnoi-komisii