Новина Регіону

Затверджені результати попереднього конкурсного відбору

28.02.2018

Для Волинської області у 2018-му році з Державного фонду регіонального розвитку передбачено 192, 1 млн грн. Спеціальний фонд складатиме 64 млн грн, загальний фонд – 128 млн грн. Нині вже завершено незалежне оцінювання усіх інвестиційний проектів, які пропонувались до фінансування у 2018-му році. Тож 27 лютого 2018 року під керівництвом голови облдержадміністрації Володимира Гунчика відбулось засідання комісії з питань попереднього відбору інвестиційних проектів, які можуть фінансуватись за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку, де власне й затвердили попередній відбір.

Зокрема, список об’єктів, які за результатами оцінювання набрали найвищі рейтингові оцінки та увійшли до переліку  проектів, які можуть фінансуватися за кошти ДФРР, озвучив заступник голови облдержадміністрації Сергій Кошарук.

– Оцінювання інвестиційний проектів, які фінансуватимуться з Державного фонду регіонального розвитку проведено усіма 15-ма членами комісії. Виняток становили 3 перехідних об’єкти. Усі інші оцінювались виключно на онлайн платформі, – відзначив Сергій Кошарук.

Також варто відзначити, що оцінювання інвестиційних проектів регіонального розвитку здійснювалось за трьома напрямками: розвиток спортивної інфраструктури, енергозбереження і енергооефективність та відповідність Стратегії розвитку Волинської області до 2020 року. Постановою Кабінету Міністрів України передбачено, що не менше 10-ти відсотків коштів Державного фонду регіонального розвитку повинно спрямовуватись на реалізацію інвестиційних проектів і програм регіонального розвитку, що мають на меті розвиток спортивної інфраструктури та енергоефективності державних, комунальних, навчальних та медичних закладів.

Так стало відомо, що у розділі «спортивна інфраструктура» оцінювалось 15 інвестпроектів, однак найвищі рейтингові оцінки в межах 72,66 балів до 71,33 балів отримали 4 інвестпроекти. Зокрема це:

  1. Реконструкція НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів з дошкільним навчальним закладом» у селі Вербка Дубівської сільської ради з добудовою спортивної зали, їдальні та будівництвом котельні на вул. Ватутіна в с.Вербка Ковельського району (рейтингова оцінка – 72,666 бали);
  2. Реконструкція стадіону «Дружба» в смт Голоби Ковельського району (рейтингова оцінка – 72,666 бали);
  3. Реконструкція Гірківської школи І-ІІІ ступенів з добудовою класних кімнат, їдальні та спортзалу на вул. Садовій,8 у селі Гірки Любешівського району (рейтингова оцінка – 72 бали);
  4. Капітальний ремонт та облаштування спортивного майданчика із штучним покриттям Турійської ЗОШ І-ІІІ ступенів на вул. Володимирській, 1 в смт Турійськ Турійського району (рейтингова оцінка – 71,333 бали).

Обласна державна адміністрація підготувала та надіслала лист в Міністерство молоді та спорту України щодо погодження проектів, що мають на меті розвиток спортивної інфраструктури.

У напрямку «енергозбереження комунальних, навчальних, медичних закладів»розглядалося 14 інвестпроектів. Найвищі оцінки у межах 78, 666 балів до 73-х балів отримали 5 інвестпроектів:

  1. Капітальний ремонт Іваничівської центральної районної лікарні Іваничівського району;
  2. Реконструкція школи та дитячого садка у селі Старосілля Іваничівського району;
  3. Капітальний ремонт даху та проведення енергоефективних заходів у НВК «Локачинська ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія» по вул. Миру, смт Локачі Локачинського району;
  4. Реконструкція та термомодернізація НВК «Маневицька школа І-ІІІ ступенів №2 ім.Бринського» Маневицького району;
  5. Реконструкція Горохівської школи І-ІІ ступенів ім. І.Франка з добудовою їдальні та залу для занять з хореографії на вул. Лисенка в м.Горохів Волинської області.

У напрямку щодо відповідності пріоритетам, визначеним Державною стратегією розвиткуСтратегією розвитку Волинської області на період до 2020-го року та плану заходів із реалізації стратегії розглядалось та оцінювалось 88 інвестпроектів.  Найвищі рейтингові оцінки у межах від 73-х балів до 63,666 бали отримали 13 інвестпроектів. Також, враховуючи заявлений Луцьким міськвиконкомом обсяг співфінансування у сумі 10 млн грн, комісія вирішила нерозподілений обсяг у сумі 3 млн 63 тис. грн спрямувати на будівництво школи і дитсадка в 55-му мікрорайоні м.Луцька. Мова йде про школу №27, яка таким чином також потрапила до переліку цих об’єктів, до якого входять:

– Капітальний ремонт стаціонарно-лікувального відділення для постійного проживання одиноких непрацездатних громадян та інвалідів району на вул. Прикордонників в с.Гуща Любомльського району (рейтингова оцінка – 73 бали).

– Будівництво загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів у с.Башлики Ківерцівського району (рейтингова оцінка – 72 бали).

– Нове будівництво школи на 600 місць в смт Головне Любомльського району (рейтингова оцінка – 69,33 бали).

– Підвищення якості та медичного обслуговування населення Ратнівського району шляхом придбання томографа для Ратнівської центральної районної лікарні (рейтингова оцінка – 69 балів).

– Будівництво полігону твердих побутових відходів в м. Горохів (рейтингова оцінка – 68,333 бали).

– Будівництво дитячого садочка на 105 місць у селі Крупа Луцького району (рейтингова оцінка – 68,333 бали).

– Будівництво дошкільного навчального закладу на вул. Молодіжній у с. Дачне Ківерцівського району (рейтингова оцінка – 67 балів).

– Будівництво учбових приміщень в комунальному опорному закладі «Луківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» на вул. Ляшука, 4 смт Луків Турійського району (рейтингова оцінка – 65 балів).

– Забезпечення якості та доступності послуг у сфері надання пожежної допомоги на території сільських населених пунктів новоствореної Городищенської сільської об’єднаної громади Луцького району (рейтингова оцінка – 64,333 бали).

– Реконструкція частини приміщення школи І-ІІ ступенів НВК у с. П’ятидні Устилузької об’єднаної міської територіальної громади (рейтингова оцінка – 63,666 бали).

– Будівництво школи і дитсадка в 55-му мікрорайоні м.Луцька.

Також слід зазначити, що до цього переліку входять ще три перехідних об’єкти.

Відтак, комісія прийняла рішення затвердити перелік, що складатиметься з трьох блоків, який своєю чергою подаватиметься міжвідомчу комісію. Також дано доручення завершувати роботи щодо забезпечення співфінансування на рівні 10 % переможців проектів з місцевих бюджетів, адже такою є умова ДФРР.

Інформація про засідання регіональної комісії розміщена за інтернет-посиланням :https://www.youtube.com/watch?v=4wchZTZKO2o

Скачати файл