Новина Регіону

Оголошення про початок конкурсного відбору інвестиційних проектів регіонального розвитку, що можуть фінансуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку в 2019 році

15.02.2018

Повідомляємо, що з 15.03.2018 року розпочинається конкурсний відбір інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку від Черкаської області, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку в 2019 році.

У регіональному конкурсному відборі можуть брати участь підготовлені в установленому законодавством порядку місцевими і центральними органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування (далі - заявники) інвестиційні програми і проекти, які відповідають одній з таких умов (1 з 3-ох тематичних напрямків):

  1. Відповідність пріоритетам, визначеним у Державній стратегії регіонального розвитку на період до 2020 року, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 06 серпня 2014 року №385; Стратегії розвитку Черкаської області на період до 2020 року та Плану заходів з їх реалізації на 2018-2020 роки.
  2. Впровадження інвестиційних програм і проектів як проектів співробітництва територіальних громад;
  3. Проекти на підтримку добровільно об’єднаних територіальних громад.

Окрім зазначених умов проекти мають відповідати наступним критеріям:

  1. Для інвестиційних програм і проектів, які передбачають будівництво, ‒ наявність затвердженої в установленому законодавством порядку проектної документації;
  2. Календарний план реалізації становить від одного до трьох років;
  3. Співфінансування з місцевих бюджетів на рівні 10 відсотків.

Спроможність суб’єктів, на фінансування об’єктів яких залучаються кошти державного фонду регіонального розвитку, забезпечувати подальше власне фінансування або їх утримання за рахунок коштів місцевих бюджетів.

За консультацією звертатись в каб.408 обласної державної адміністрації. Телефони для довідок : 37-22-69 Зубенко С.С., Томіленко Т.В.,    37-31-91 Заболотня О.А., Богуш О.О.