Новина Регіону

Підсумовано роботу управління капітального будівництва ОДА за 2017 рік

15.02.2018

Про роботу управління капітального будівництва обласної державної адміністрації за підсумками 2017 року розповів 14.02.2018 під час прес-конференції начальник управління капітального будівництва облдержадміністрації Олександр Пуршага.

За його словами, першочерговим завданням управління капітального будівництва облдержадміністрації у 2017 році було освоєння коштів з Державного фонду регіонального розвитку.

Мінрегіоном України для Чернівецької області доведено індикативний розподіл у 2017 році коштів державного фонду регіонального розвитку у загальній сумі 98 655,738 тис. гривень, освоєно 98 154,897 тис. гривень (99,5% профінансованого обсягу), освоєно співфінансування з місцевих бюджетів 11 608,602 тис. гривень.  За рахунок вказаних коштів в області реалізовувалось 23 інвестиційних проекти.

 «Зокрема, на  7 об’єктів освіти було спрямовано 53,4 млн. гривень разом із коштами співфінансування з місцевих бюджетів області. На розвиток спортивної інфраструктури (4 об’єкти) виділено 11,1 млн. гривень, на 3 об’єкти житлово-комунального господарства – 18,9 млн. гривень. На медичну галузь загалом спрямовано 29,6 млн. гривень (7 об’єктів)», - зазначив Олександр Пуршага.

Він детально розповів про роботи, які було здійснено на об’єктах. «Так, завершено будівництво загальноосвітніх закладів в селах Йорданешти Глибоцького району та Тернавка Герцаївського району, першої черги дошкільного закладу в селі Карапчів Вижницького району. Будівництво Йорданештської школи було одним з наших пріоритетних об’єктів, адже будівельні роботи там розпочато ще в 2011 році, на певний період часу їх було призупинено, проте за останні два роки нам вдалось завершити усі роботи на об’єкті. Хочу висловити вдячність керівництву обласної державної адміністрації та народним обранцям від Буковини за сприяння у виділенні Урядом коштів на вищезгадані цілі з державного бюджету. Майже 45 млн. грн. виділено на будівництво школи на 264 учнівських місця», - зауважив посадовець.

Він також повідомив про завершення ремонтно-будівельних робіт мереж з водопостачання та водовідведення в селі Братанівка Сокирянського району, в смт. Кострижівка Заставнівського району та смт. Кельменці (І черга). Завершено капітальний ремонт закладів освіти та об’єктів спортивної інфраструктури в селах Глибоцького, Кіцманського, Кельменецького та Хотинського районів, а також капітальний ремонт медичних закладів в м. Чернівці (окремі відділення обласного кардіологічного диспансеру, покрівлю корпусу 1-го фтизіатричного відділення).

За кошти обласного бюджету торік фінансувались роботи з влаштування покрівлі на будівництві школи в с. Горішні Шерівці (2,0 млн. гривень),  завершення будівництва обласного центру реабілітації дитини (1,5 млн. гривень), завершення робіт з благоустрою та капітальний ремонт фасаду приміщення центру матері і дитини (0,4 млн. гривень). 

Загалом з обласного бюджету освоєно майже 4 млн.грн.

http://bukoda.gov.ua/news/pidsumovano-robotu-upravlinnya-kapitalnogo-budivnitstva-oda-za-2017-rik