Новина Регіону

На Буковині представники крайової влади оглянули об'єкти, які на Кіцманщині будувалися у 2017 році за кошти ДФРР

09.02.2018

08 лютого голова Чернівецької обласної державної адміністрації Олександр Фищук разом із заступником Ігорем Богатирцем,  радником голови обласної державної адміністрації Віталієм  Усиком, директором Департаменту освіти і науки Оксаною Палійчук, начальником управління капітального будівництва облдержадміністрації Олександром Пуршагою та представниками підрядних організацій області здійснили робочу поїздку до Кіцманського району.

Посадовці крайової влади оглянули об'єкти соціальної сфери, зокрема освітні заклади району, де  у 2017 році   проводилися реконструкція, добудова чи капітальний ремонт за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку.

Учасники заходу детально ознайомились з ходом проведених робіт на об'єкті Ошихлібський заклад дошкільної освіти «Колосок». В дитячому закладі будівельниками виконано заміну системи каналізації, водопостачання, теплопостачання, віконні та дверні блоки на енергозберігаючі металопластикові конструкції, встановлено плитку в санвузлах, виконано внутрішні оздоблювальні роботи (влаштовано гіпсокартон на стелю, шпаклювання стін). Даний проект було реалізовано протягом 2017 року, загальна кошторисна вартість якого становила 1309,668 тис. грн. Кошти освоєно в повному обсязі.

Як зазначив голова облдержадміністрації Олександр Фищук, що важливим для влади є створення умов для навчання прийдешнього покоління буковинців. «На державному рівні велика увага приділяється освітній реформі, вводиться «Новий освітній простір». Обласна виконавча влада останніми роками значно збільшила фінансування освітніх об’єктів – здійснюється капітальне будівництво та реконструкція навчальних закладів, оновлюється їх матеріально-технічна база» - підкреслив голова ОДА.

Також, в ході робочого візиту на Кіцманщину, посадовці оглянули приміщення Шишківського та Киселівського закладів загальної середньої освіти  І-ІІІ ступенів, де в 2017 році за кошти Державного фонду регіонального розвитку та місцевого бюджету було виконано роботи з влаштування нової покрівлі, утеплено мінеральною ватою перекриття над спортзалом, встановлено «слухові» вікна на даху, та  проведено заміну віконних блоків на металопластикові.  

Директори навчальних закладів висловили слова вдячності представникам крайової влади та зауважили, що якісно проведені будівельниками роботи, окрім естетичного вигляду, дадуть можливість значно зменшити втрати тепла в навчальних приміщеннях, що суттєво зекономить бюджетні видатки на комунальні послуги.