Новина Регіону

Підвищення стандартів медичного обслуговування на Вінниччині

05.02.2018

Відбулося урочисте відкриття нового закладу охорони здоров’я  в                смт Вендичани Могилів-Подільського району. Нова амбулаторія сімейної медицини відкрила двері для пацієнтів і запрацювала на повну потужність.

         Смт  Вендичани  є одним  з найбільших населених пунктів  Могилів-Подільського району. До складу селищної ради входять 3 села (Тарасівка, Підлісне, Борщівці), жителі яких користуються послугами дільничної лікарні та амбулаторії, що знаходиться на краю селища.

         Крім того, амбулаторія обслуговує і навколишні села: Кричанівку, Сліди, Коньову, Борщівці та Тарасівку, що також є незручним для їх мешканців, оскільки дороги, що сполучають ці села із закладом охорони здоров’я є об’їзними та неякісними, а також час їх подолання є досить довгим.

         Тому виникла необхідність перенесення амбулаторії до центру селища.  В попередні роки приміщення використовувалося під дитячий садочок, який був закритий, а діти переведені до іншого сучасного дошкільного закладу. Будівля пустувала та занепадала.

         За рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у сумі        924,6 тис. грн. при співфінансуванні з місцевого бюджету проведено внутрішні та зовнішні оздоблювальні роботи, замінено покрівлю, вікна та двері, облаштовано 15 ліжок, працевлаштовано 3 лікаря, придбано медичне обладнання (два електрокардіографи, офтальмоскопи).

         Відтепер нова амбулаторія – це той лікувальний заклад, який надаватиме якісну медичну допомогу шести тисячам  населення смт Вендичани.