Новина Регіону

В облдержадміністрації обговорили питання залучення коштів з Держбюджету на реалізацію соціально важливих проектів

25.01.2018
Під керівництвом першого заступника голови облдержадміністрації Сергія Коваленка відбулась он-лайн нарада з керівниками територій щодо залучення коштів Державного бюджету в розвиток інфраструктури Кіровоградщини та на реалізацію соціально важливих проектів. У нараді взяли участь начальник управління регіонального розвитку, містобудування та архітектори ОДА Вікторія Кулікова і начальник управління капітального будівництва ОДА Сергій Проненко.
Залучення інвестицій з Держбюджету дає можливість покращувати стан соціальної інфраструктури області – об’єктів освіти, охорони здоров'я, культури, спорту та сфери житлово-комунального господарства. Кошти також спрямовуються на будівництво доріг, виготовлення дозвільної документації тощо.
Нині є чотири основні джерела надходження інвестицій з Держбюджету місцевим бюджетам – Державний фонд регіонального розвитку, субвенція на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій, субвенція на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад, а також нове джерело – кошти державної програми «Будівництво футбольних полів зі штучним покриттям в регіонах України».
Під час наради керівникам райдержадміністрацій, міськвиконкомів та об’єднаних територіальних громад було надано роз’яснення про умови формування та подання пакетів документів на реалізацію проектів, відсоток співфінансування з місцевих бюджетів, терміни подачі пропозицій, а також про нововведення у законодавстві та найпоширеніші проблемні моменти, які необхідно врахувати.