Новина Регіону

У Дружківці урочисто відкрили дитяче інфекційне відділення будівлі комунальної лікувально-профілактичної установи "Дружківська міська лікарня № 2"

24.01.2018

            

     24 січня 2018 року, після проведення капітального ремонту, урочисто відкрито дитяче інфекційне відділення комунальної лікувально-профілактичної установи «Дружківська міська лікарня № 2».

       Комунальна лікувально-профілактична установа  «Дружківська міська лікарня № 2» почала працювати в 1956 році. На сьогодні лікарня є медичним закладом, який надає медичну допомогу другого рівня населенню міста Дружківка, навколишніх селищ і внутрішньо переміщеним особам загальною чисельністю біля 100 000 мешканців. До складу лікарні входять: стаціонар на 90 ліжок з відділеннями: терапевтичне з ліжками неврологічного профілю, хоспіс; дитяче соматичне відділення, дитяче інфекційне відділення; поліклінічне відділення з  консультативної допомоги вузькими спеціалістами в 9 напрямках; допоміжні служби: відділення фізіотерапевтичного лікування, рентгенологічний кабінет, кабінет ультразвукового дослідження, клінічна і бактеріологічна лабораторії, стерилізаційна. 

        Дитячі відділення є єдиними в місті по наданню стаціонарної медичної допомоги дітям, а терапевтичне – єдине для надання планового лікування. 

       На реалізацію проекту з капітального  ремонту лікарні у 2017 році було передбачено 3,6 млн. грн.., у тому числі: за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку – 3,2 млн. грн. та коштів місцевого бюджету 0,4 млн. грн.

      Крім того, в рамках комплексної реалізації проекту у 2016 році рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку та співфінансування з місцевого бюджету було придбано сучасне фізіотерапевтичне обладнання, в тому числі апарати лазерної терапії, магнітотерапії та ударно хвильовий апарат, що дає змогу проводити реабілітацію хворих на сучасному рівні.