Новина Регіону

Відкриття харчоблоку КУ «Кіцманська центральна районна лікарня».

26.12.2017

26 грудня голова обласної державної адміністрації Олександр Фищук взяв участь у відкритті харчоблоку КУ «Кіцманська центральна районна лікарня».

Посадовець привітав кіцманчан та медиків установи з такою приємною подією, акцентувавши, що цьогоріч лише на ремонт, реконструкцію медичних закладів краю за рахунок всіх джерел фінансування спрямовано понад 75 млн. грн. За рахунок коштів обласного бюджету в сумі 38,8 млн. грн. було закуплено обладнання для медичних закладів області.

«Кошторисна вартість проекту з капітального ремонту приміщень КУ «Кіцманська ЦРЛ» становить 5,9 млн. грн. за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку. Проект заплановано реалізовувати впродовж 2017-2018 років. Цьогоріч на згадані цілі виділено 2,9 млн. грн. Зокрема, на капітальний ремонт харчоблоку використано 1,9 млн. грн. Решта коштів спрямовано на капітальний ремонт хірургічного відділення. Відповідні роботи наразі завершуються», - зазначив Олександр Фищук.

Голова облдержадміністрації подякував медикам установи за їх щоденну нелегку працю, турботу про здоров’я громадян, а також привітав учасників дійства з прийдешніми новорічно-різдвяними святами.

Також за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, відданість справі,  відповідальне ставлення до виконання службових обов’язків та з нагоди здачі в експлуатацію після капітального ремонту харчоблоку комунальної установи «Кіцманська центральна районна лікарня» керівник обласної виконавчої влади нагородив Почесною грамотою обласної державної адміністрації Хромюка Володимира Васильовича - головного лікаря комунальної установи «Кіцманська центральна районна лікарня» та Карвацького Володимира Ілліча - генерального директора товариства з обмеженою відповідальністю «ПМК 311».

Спільно з директором Департаменту охорони здоров’я Оксаною Андрієць та начальником управління капітального будівництва обласної державної адміністрації Олександром Пуршагою посадовець оглянув приміщення харчоблоку після проведення капітального ремонту, а також ознайомився зі станом виконання робіт у хірургічному відділенні Кіцманської ЦРЛ.

В харчоблоці проведено демонтажні роботи: розбирання старої покрівлі, відбивання штукатурки та плитки. Також виконано роботи з влаштування даху, утеплення та оздоблення фасаду приміщення харчоблоку. Замінено віконні та дверні блоки, замінено інженерні мережі. Проведено внутрішні оздоблювальні роботи. Придбано та змонтовано кухонне обладнання (електричну плиту та піч, м’ясорубку, холодильний шкаф, картоплечистку).

http://www.bukoda.gov.ua/news/oleksandr-fishchuk-vzyav-uchast-vidkritti-kharchobloku-kitsmanskoi-tsrl-pislya-kapitalnogo-remo