Новина Регіону

Урочисте відкриття мосту через річку Хорол у м.Миргород

26.12.2017

26 грудня у Миргороді урочисто відкрили після реконструкції міст через річку Хорол. За державними будівельними нормами «Загальні принципи забезпечення надійності та конструктивної безпеки будівель, споруд, будівельних конструкцій та основ» центральний міст у Миргороді має найвищу – п'яту категорію складності у класифікації будівельних об'єктів. На його будівництво з державного, обласного та міського бюджетів спрямовано близько 28,8 млн. грн. Зокрема, з державного Фонду регіонального розвитку надійшло співфінансування у сумі близько 17,074 млн. грн., з міського бюджету на заплановані види будівельних робіт вклали близько 9,7 млн. грн., з фонду розвитку території області за погодженням депутата обласної ради Костянтина Кірпосенка, було спрямовано 2 млн. грн.

Будівництво переправи у Миргороді тривало два роки.  В урочистому відкритті  мосту взяли участь голова Полтавської ОДА Валерій Головко, голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький, міський голова Сергій Соломаха. Вони урочисто перерізали символічну стрічку на відкритті об'єкту.

Під час урочистого заходу, міський голова вручив представникам будівельної організації, підрядникам та субпідрядникам  Подяки міської ради.

За традицією будівельників, по реконструйованому об'єкту першою проїхала великогабаритна спецтехніка, перевіривши міст на міцність.

Рух міського пасажирського транспорту по вул. Гоголя через річку Хорол планують відновити з 30 грудня 2017 року.