Новина Регіону

26 грудня 2017 року завершена реалізація інвестиційного проекту регіонального розвитку з будівництва навчальних приміщень загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів в с. Вербка Ковельського району

03.01.2018

Завершена реалізація інвестиційного проекту регіонального розвитку з будівництва навчальних приміщень  загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів в с. Вербка Ковельського району.

У просторих приміщеннях закладу обладнано 11 навчальних класів – усі затишні та сучасні. У кабінетах фізики та хімії невдовзі мають встановити спеціальне обладнання. За проектом, школа вміщатиме більше 250 учнів. Позитив і те, що учні початкової ланки уже розпочали навчання в одну зміну.

Під час проектування школи, не оминули увагою й дітей з особливими фізичними можливостями. Вони матимуть спеціально обладнаний кабінет для інклюзивного навчання.  Важливо, що для будівництва школи залучено кошти Державного фонду регіонального розвитку та місцевих бюджетів. Загальна кошторисна вартість об’єкта більше 21 млн грн у цінах 2017 року.